SPORT

Budějovičtí vyhráli nad Slavií a budou hrát baráž o extraligu
Hokej 21.3.2017

Jihočeši byli v sérii lepším týmem a vybojovali si postup do vytoužené baráže o extraligu. Slavie urvala jediné utkání, ale i tak jí patří velké uznání za to, jak se popasovala s nepříznivou situací, která ji v této sezoně potkala.

Dukla v derby porazila Bohemians
Fotbal 20.3.2017

Do Ďolíčku přijela v poslední zimní neděli pražská Dukla. Bohemka vedla od první minuty, nakonec však v derby nezvítězila.

Liberec obral lídra o bod, se Slavií remizoval
Fotbal 19.3.2017

Slovan obral Slavii o bod, jinak se to říct nedá, protože Slavisté byli jednoznačně aktivnějším celkem a ve druhém poločase dominovali. Pražané si tak zkomplikovali boj o první příčku.

Slávisté nestačili na Budějovice potřetí v sérii, Motor má mečbol
Hokej 19.3.2017

Čtvrté semifinálové klání sledovalo 4000 diváků a vůbec poprvé v letošní sezoně bylo v Edenu vyprodáno. Sešívaní ale svým příznivcům příliš radosti neudělali. Hosté vyhráli o čtyři branky a vybojovali si tak pro zápas na jihu Čech mečbol.

Světová rekordmanka do Prahy nepřijede.  Sportisimo 1/2Maraton Praha i přesto představí vytrvaleckou špičku
Běh 18.3.2017

Světová rekordmanka do Prahy nepřijede. Sportisimo 1/2Maraton Praha i přesto představí vytrvaleckou špičku

Startovní pole Sportisimo 1/2Maratonu Praha bohužel v uplynulém týdnu přišlo o dvě velmi kvalitní běžkyně. Světová rekordmanka Peres Jepchirchir a Worknesh Degefa musely svůj start zrušit, obě ze zdravotních důvodů.

Slávisté se rvali statečně, první bitvu v Edenu ale ovládly Budějovice
Hokej 18.3.2017

Sešívaní ve třetím měření sil na vítězství proti jihočeskému Motoru nedosáhli. V domácím prostředí Edenu sice Slavia podala velmi bojovný výkon, černá tříminutovka v úvodu prostřední periody však utnula šance na lepší výsledek.

Plzeň na Bohemians utrpěla výhru
Fotbal 16.3.2017

Plzeň si může oddychnout. Vybojovala cenné tři body na půdě Bohemians. Sice se už v 9. minutě trefil Bakoš, jenže od té doby předváděl dobrý fotbal pouze Bohemians.

V prvním semifinále Motor nedal Slavii šanci
Hokej 14.3.2017

Jednoznačnou partii sehrál českobudějovický Motor v prvním semifinálovém utkání play off WSM ligy se Slavií Praha. Domácí byli po většinu zápasu jasně lepším týmem a zaslouženě se tak ujali vedení v sérii.

Slavia zdolala Teplice
Fotbal 13.3.2017

Teplice hrály se Slavií vyrovnanou partii a až do 87. minuty držely nerozhodný výsledek 1:1. Zápas rozhodl závěrečný tlak sešívaných a vlastní gól Davida Vaněčka, který padl tři minuty před koncem.

Zbrojovka nevyužila dlouhou přesilovku proti Bohemians
Fotbal 12.3.2017

Zbrojovka si v utkání s Bohemians zaknihovala další domácí ztrátu. Po většinu utkání se sice hrálo jen na bránu hostí, ta ale zůstala nedobyta a bitva sousedů v tabulce tak skončila bezgólovou remízou.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Slavia v Edenu porazila Plzeň
Fotbal 6.3.2017

Slavia zůstává na prvním místě ligy i po 19. kole. V nedělním ligovém šlágru porazila druhou Plzeň 1:0 a navýšila svůj náskok na čtyři body.

Šural zařídil Spartě výhru nad Duklou
Fotbal 5.3.2017

Sparťané v devatenáctém kole berou všechny body, na Letné porazili Duklu 1:0. Vítěznou branku zaznamenal už po pěti minutách hry Josef Šural.

V duelu Jablonce s Bohemians branka nepadla

Diváci se za slunečného počasí tentokrát branky na Střelnici nedočkali. V souboji Jablonce s Bohemians 1905 chyběly větší příležitosti, i proto zápas skončil bezbrankovou remízou.

Přerov ani napočtvrté Slavii nezdolal
Hokej 12.2.2017

Sešívaní se hned v úvodu ujali vedení, které ve druhé části, dokonce během oslabení, zvýšili. Jedinou trefu zaznamenali modrožlutí až v závěru v přesilovce. I přes porážku 1:2 ale mají jisté předkolo play-off.