SPORT

Slavia rozstřílela Benátky
Hokej 14.1.2018

Slávisté za sebou měli před domácím kláním s Benátkami nelichotivou sérii tří proher. Duel nakonec rozhodla třetí třetina, v níž červenobílí překonali unavenou defenzivu hostů hned čtyřikrát a dokráčeli si pro zisk všech tří bodů.

Kladenskou smršť tentokrát odnesla Slavia
Hokej 5.1.2018

Přestože Kladnu vstup do zápasu proti Slavii příliš nevyšel a Pražané se jako první radovali, domácí diváci si na ČEZ stadionu užili další vysokou výhru. Rytíři svůj výkon ještě v první části rapidně zlepšili, vývoj otočili a v konečném součtu zvítězili 7:2.

Slavia  odvolala Jaroslava Šilhavého
Fotbal 20.12.2017

Slavia odvolala Jaroslava Šilhavého

Představenstvo SK Slavia Praha ukončilo spolupráci s trenérem A-týmu Jaroslavem Šilhavým a jeho asistenty Jiřím Chytrým a Milanem Veselým.

Slavia po velkém obratu udolala Frýdek v nájezdech
Hokej 14.12.2017

Sešívaní vyrovnali ve třetí třetině z 1:4 na 4:4 a utkání nakonec dospělo až do samostatných nájezdů. V těch rozhodl o výhře domácích Marek Račuk a Slavia mohla slavit zisk dvou bodů.

Sešívaní si jarní část Evropské ligy nezahrají
Fotbal 8.12.2017

Hosté šli v prvním poločase do vedení po trefě ze standardní situace, Slavia měla ve druhém poločase velký tlak, který ale v gól neproměnila. Jarní část Evropské ligy si tak nezahraje.

Slávistky vyhrály nad Stjarnanem
Fotbal 10.11.2017

Fotbalistky Slavie v osmifinále Ligy mistryň vyhrály venkovní zápas se Stjarnanem 2:1 po brankách Divišové a Svitkové. Odveta se hraje za týden v Edenu.

Potřinácté vítězně, Plzeň porazila Slavii
Fotbal 6.11.2017

Šlágr podzimu mezi neohroženým lídrem tabulky a aktuálním mistrem rozhodl jedinou trefu v 79. minutě kapitán domácího týmu Daniel Kolář, jehož krásná rána zpoza pokutového území skončila za zády jinak bezchybného Laštůvky.

Slavia s Villarrealem prohrála, zanechala však dobrý dojem
Fotbal 3.11.2017

Villarreal šel v Edenu brzy do vedení, více než 18 tisíc diváků ale hnalo Slavii za vyrovnáním. Z jejího tlaku nicméně branka nepadla, naopak z brejku se v závěru prosadili opět hosté.

Slavia v Jihlavě o postupu rozhodla během sedmi minut
Fotbal 26.10.2017

FC Vysočina ukončila putování MOL Cupem ve 4. kole na štítu úřadujícího ligového mistra – Slavie Praha, když favorizovanému soupeři podlehl 1:3. Přitom první půle vyzněla lépe pro Jihlavu, když se ujala utažená střela Nového z dvaceti metrů.

Slavia prohrála s Libercem
Fotbal 23.10.2017

36 utkání a téměř 14 měsíců. Tak dlouho trvala ligová neporazitelnost Slavie. Ta domácí dokonce bez jednoho dne dva roky.

Slavia veze bod z Villarrealu
Fotbal 20.10.2017

Slávisté vezou bod z Villarrealu za remízu 2:2. O branky sešívaných se v první půli postarali Tomáš Necid a Danny.

Havířovský Bláha se pod výhru nad Slavií podepsal svou první nulou
Hokej 17.10.2017

Na první branku se v zápase čekalo až do 38. minuty, kdy povedenou akci téměř na jeden dotek zakončil Lukáš Bednář. Slavia se nevzdávala, nadále se hnala za vyrovnáním a několikrát ji zastavil až skvělý Ondřej Bláha v brance AZetu. Definitivní podobu výsledku a potvrzení zisku tří bodů dal do prázdné branky Roman Rác.

Odvetu Slavie s Minskem osladil hattrick svitkové
Fotbal 12.10.2017

Slávistky si domů z Běloruska přivezly nadějnou výhru 3:1, doma v Edenu pak dokázaly ve druhé půli utkání otočit, zvítězily před domácím publikem 4:3 a postupují mezi nejlepších 16 týmů Ligy mistryň.

Litoměřice v prodloužení porazily Slavii
Hokej 12.10.2017

Vyhrocený zápas přinesl od samého začátku těžkou přestřelku. Utkání nakonec dokázali ovládnout brankou Denise Kusého Litoměřice.

Slavia zabrala a v Edenu konečně slaví výhru, odnesl to Přerov
Hokej 10.10.2017

Neúspěšná série je pokořena. Sešívaným se do zápasu s Přerovem doma příliš nedařilo, v souboji proti Zubrům však zabrali a po měsíčním půstu se na domácím ledě radovali z vítězství.

Série domácích proher Slavie trvá, Energie si odváží tři body
Hokej 5.10.2017

První dvě třetiny hosté vstřelili vždy o gól více než sešívaní a ve třetí části si výborně bruslící karlovarští hráči vítězství už pohlídali. Nasazení červenobílé střídačky na kvalitu soupeře nestačilo.