SPORT

Slavia porazila v poháru Baník a má double
Fotbal 23.5.2019

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul
Fotbal 20.5.2019

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Slavia obrátila zápas proti Jablonci
Fotbal 16.5.2019

Slavii nezlomilo brzké vedení Jablonce a díky brankám Ibrahima Traorého a Tomáše Součka zvítězila 2:1. Obnovila tak svůj pětibodový náskok na čele tabulky.

Divoký závěr rozhodl o bodech pro Slavii, Plzni se titul vzdálil
Fotbal 13.5.2019

Dramatická koncovka přinesla slávistům vítězství proti Plzni poměrem 3:1. Sešívaní tak tři kola před koncem odskočili na 5 bodů.

Tři góly na Chelsea na postup Slávii nestačily
Fotbal 19.4.2019

Slavia prohrála s Chelsea v Londýně 3:4, a s UEFA Europa League se tak loučí. Po bojovném výkonu v druhém poločasu odchází však sešívaní se vztyčenou hlavou.

291. derby vítěze nepřineslo
Fotbal 15.4.2019

Ačkoliv slávisté svého soupeře přestříleli, vítězství se nedočkali. Utkání 28. kola FORTUNA:LIGY skončilo remízovým výsledkem 1:1.

Bohemians veze všechny body z Teplic
Fotbal 13.4.2019

Teplice v pátek v podvečer neměly na Stínadlech svůj den. V duelu s pražskými Bohemians prohrály 1:2, když jim rozhodující gól dal pár okamžiků po vyrovnání Nečas.

Chelsea  ukořistila těsné vítězství v závěru
Fotbal 12.4.2019

Chelsea ukořistila těsné vítězství v závěru

Slávisté předvedli fantastický výkon a dlouho drželi proti Chelsea bezbrankovou remízu. O konečném výsledku rozhodl Alonsův gól v samotném závěru.

Plzeň po boji porazila Bohemians
Fotbal 1.4.2019

Červenomodří sice po dvou gólech Jeana-Davida Beauguela vedli o poločase dvoubrankovým rozdílem, jenže klokani během deseti minut dokázali ztrátu dohnat. O vítězství nakonec rozhodl Tomáš Chorý v 86. minutě.

Utkání mezi Bohemians a Opavou gól nepřinesl
Fotbal 18.3.2019

První poločas byl vyrovnaný, oba týmy v něm zahrozily jen po standardních situacích. Po změně stran začali klokani aktivněji, ovšem dobrou střelu Vaníčka dokázal vyrazit brankář Fendrich. Hosté postupem času hru zase vyrovnali a závěr navíc dohrávali v početní výhodě.

RunCzech hlásí účast elitních běžců na Sportisimo 1/2Maratonu Praha 2019
Běh 18.3.2019

21. ročníku Sportisimo 1/2Maratonu Praha, závodu ověnčeného zlatou známkou Mezinárodní atletické federace, se zúčastní velmi silné pole profesionálních běžců.

Slavia v Příbrami navýšila náskok na čele

Slávisté zvítězili na hřišti Příbrami 2:0 a navýšili náskok na čele tabulky před druhou Plzní už na devět bodů. O góly se postarali Peter Olayinka a Josef Hušbauer.

Fantastický výkon posunul Slavii do čtvrtfinále EL
Fotbal 15.3.2019

Vyprodaný stadion byl svědky zápasu, který se jistě zapíše do historie. Slávisté v prodloužení otočili nepříznivý stav a postupují po výhře 4:3 do čtvrtfinále Europa League UEFA.

Druhou bitvu rozhodl dvěma góly Květoň
Hokej 13.3.2019

Druhý den, stejný výsledek a druhá výhra na konto Vítkovic. Ostravané naplno využili potenciál domácího prostředí a vedou po dvou zápasech nad Spartou v sérii na tři výhry 2:0.

Další drtivá výhra Slavie. Obětí tentokrát Baník
Fotbal 10.3.2019

Slavia díky brankám Škody, Masopusta, Frydrycha a van Burena porazili doma Baník Ostrava 4:0 a navýšili svůj náskok na čele tabulky na šest bodů.

Bohemians jasně vyhrála v Karviné

Karvinští doma nestačili na pražské Bohemians a prohráli o tři góly. Všechny trefy zaznamenali hosté v první půli.