SPORT

Baník Ostrava obral Bohemians o všechny body
Fotbal 14.8.2018

Vyprodaný vršovický „Dolíček“ byl svědkem třetího vítězství Baníku v sezoně. O tříbodovém zisku rozhodli v 87. minutě bratři Šašinkové. Jakub přihrával a Ondřej zakončoval.

Infarktovou remízu Slavie s Dynamem trefil z penalty Hušbauer
Fotbal 8.8.2018

Slavia remizovala v prvním zápase 3. předkola Ligy mistrů s Dynamem 1:1. Po dobrém výkonu a smolném gólu soupeře srovnával v nastaveném čase Josef Hušbauer.

Slavia vyhrála v Olomouci o tři branky
Fotbal 23.7.2018

Třígólovou výhru pro Slavii v úvodním kole ligy vystřelili Tecl, Stoch a Coufal, pro kterého to byla premiérová trefa v sešívaném. Olomouci se první zápas sezony vůbec nepodařil.

Bohemians ubránila výhru proti Slovácku

O osudu utkání rozhodly dvě branky Bohemians z prvního poločasu. Slovácko sice ve druhém poločase mělo převahu, ale skórovat dokázalo pouze jednou.

Při postupu hokejistů do semifinále připraví Praha projekci na Staroměstském náměstí
Hokej 16.5.2018

Pokud Český národní hokejový tým postoupí do semifinále a finálových utkání letošního Mistrovství světa v ledním hokeji, zřídí pražský magistrát na Staroměstském náměstí projekci těchto zápasů.

Slavia porazila Jablonec a získala domácí pohár
Fotbal 9.5.2018

Slávisté po šestnácti letech slaví zisk domácího poháru. Ve finále byli po většinu času aktivnější a na svého soupeře byli výborně připraveni.

Volkswagen Maraton Praha má amerického vítěze. Kraloval Galen Rupp
Běh 7.5.2018

Suverénní představení. Tak se dá dvěma slovy popsat výkon Galena Ruppa na čtyřiadvacátém Volkswagen Maratonu Praha. Americká vytrvalecká hvězda nedala svým soupeřům šanci.

Slavia porazila Plzeň,  mistr je stále neznámý
Fotbal 6.5.2018

Slavia porazila Plzeň, mistr je stále neznámý

Ve šlágru přivítala Slavia v Edenu Plzeň. První trefa sešívaných přišla po rohovém kopu, když si vlastní gól dal Řezník. Druhý zásah do sítě hostů přidal po rychlém brejku Stanislav Tecl. Červenobílí tak porazili Plzeň 2:0.

Bohemians veze z Olomouce bod

Po prvním poločase Olomouc s Bohemians prohrávala, když si dal vlastní branku Václav Jemelka. Osm minut před koncem však srovnal krásnou bombou z přímého kopu Jakub Plšek.

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval  se Slavii
Fotbal 23.4.2018

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval se Slavii

V zápasu plném emocí jsme viděli velké množství faulů i karet, ale gól nepadl, celky se tedy rozloučily nerozhodným výsledkem. Utkání bylo pikantní pro realizační tým a několik hráčů Slavie, kteří dříve v Liberci působili.

Zlín překvapivě veze tři body ze Slavie
Fotbal 2.4.2018

Zlín šel v Edenu brzy do vedení, sešívaní neproměnili penaltu, dvakrát trefili tyč, a i když se jim do půle podařilo vyrovnat, nakonec jsou bez bodu. O výhře Zlína rozhodl v nastaveném čase po rychlém brejku Ekpai.

Karlovy Vary porazily Slávii a jdou do baráže
Hokej 19.3.2018

Hokejisté Energie v nejkratším možném termínu prošli play-off WSM ligy a zajistili si účast v baráži o extraligu. Čtvrté semifinále na Slavii přineslo vyrovnaný hokej, Západočeši uspěli díky skvělému výkonu brankáře Novotného a lepšímu proměňování šancí.

Bohemians doma přehrál Teplice
Fotbal 19.3.2018

Oslabené Teplice nestačily v Praze na Bohemians. Před reprezentační přestávkou Skláři ve Vršovicích prohráli 0:2.

Karlovy Vary rozhodly proti Slavii 12 sekund před sirénou
Hokej 18.3.2018

Po skvělém začátku třetího semifinále sešívaní dlouho vedli díky brance Martina Kadlece. Energie marně dobývala domácí branku, až se jí díky šťastnému gólu přeci jen povedlo v poslední třetině srovnat. 12 sekund před koncem pak přišel šok – rozhodl Michal Plutnar a Energie vede v sérii už 3:0 na zápasy.

Sparta v derby přišla o tříbrankový náskok
Fotbal 17.3.2018

Letenský tým měl skvěle rozehrané derby pražských „S“, když nad Slavií vedla po prvním poločase o tři góly, ale nakonec utkání skončilo remízou 3:3.