SPORT

Slavia prohrála s Libercem
Fotbal 23.10.2017

36 utkání a téměř 14 měsíců. Tak dlouho trvala ligová neporazitelnost Slavie. Ta domácí dokonce bez jednoho dne dva roky.

Slavia veze bod z Villarrealu
Fotbal 20.10.2017

Slávisté vezou bod z Villarrealu za remízu 2:2. O branky sešívaných se v první půli postarali Tomáš Necid a Danny.

Havířovský Bláha se pod výhru nad Slavií podepsal svou první nulou
Hokej 17.10.2017

Na první branku se v zápase čekalo až do 38. minuty, kdy povedenou akci téměř na jeden dotek zakončil Lukáš Bednář. Slavia se nevzdávala, nadále se hnala za vyrovnáním a několikrát ji zastavil až skvělý Ondřej Bláha v brance AZetu. Definitivní podobu výsledku a potvrzení zisku tří bodů dal do prázdné branky Roman Rác.

Odvetu Slavie s Minskem osladil hattrick svitkové
Fotbal 12.10.2017

Slávistky si domů z Běloruska přivezly nadějnou výhru 3:1, doma v Edenu pak dokázaly ve druhé půli utkání otočit, zvítězily před domácím publikem 4:3 a postupují mezi nejlepších 16 týmů Ligy mistryň.

Litoměřice v prodloužení porazily Slavii
Hokej 12.10.2017

Vyhrocený zápas přinesl od samého začátku těžkou přestřelku. Utkání nakonec dokázali ovládnout brankou Denise Kusého Litoměřice.

Slavia zabrala a v Edenu konečně slaví výhru, odnesl to Přerov
Hokej 10.10.2017

Neúspěšná série je pokořena. Sešívaným se do zápasu s Přerovem doma příliš nedařilo, v souboji proti Zubrům však zabrali a po měsíčním půstu se na domácím ledě radovali z vítězství.

Série domácích proher Slavie trvá, Energie si odváží tři body
Hokej 5.10.2017

První dvě třetiny hosté vstřelili vždy o gól více než sešívaní a ve třetí části si výborně bruslící karlovarští hráči vítězství už pohlídali. Nasazení červenobílé střídačky na kvalitu soupeře nestačilo.

Slavia remizovala v Astaně
Fotbal 29.9.2017

Sešívaní do utkání Evropské ligy proti Astaně vstoupili skvěle a už po 18 minutách vedli, soupeř ale vyrovnal těsně před přestávkou a ve druhé půli už branka nepadla. Slavia tak bere do tabulky skupiny A další bod.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Zlín doma opět neprohrál, bod proti Slavii zajistil z penalty Vukadinovič
Fotbal 24.9.2017

Domácí neporazitelnost Zlína v letošní sezoně trvá dál. Neukončila ji ani mistrovská Slavia, která sice od 76. minuty vedla, ale ševcům se povedlo utkání srovnat.

Jablonec veze tři body z Ďolíčku

Jablonec má první vítězství ze hřiště soupeře. O jednobrankové výhře ve vršovickém Ďolíčku rozhodl deset minut po změně stran útočník Martin Doležal.

Slavia ve 288. derby porazila Spartu
Fotbal 18.9.2017

Sešívaní přehráli Spartu v Edenu 2:0. V první půli ještě Škodovi nebyl uznán gól, když míč po jeho střele přešel brankovou čáru

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Vršovické derby bez branek
Fotbal 20.8.2017

Slávisté tedy stejně jako v prvním letošním venkovním zápase uhráli bezbrankovou remízu a pro oba celky pokračuje série bez porážky. Zatímco pro domácí je bod asi úspěchem, hosté se před bojem o Ligu mistrů nikterak optimisticky spíše nenaladili.

Úvod rozhodl, Slávisté na Kypru prohráli
Fotbal 16.8.2017

Úvody zápasů v Lize mistrů sešívaným nesvědčí. V Nikósii dostali slávisté dvě branky v deseti minutách a i přes zlepšený výkon ve druhé půli si odvážejí porážku 0:2.

Vytrvalecká elita míří na Birell Grand Prix Praha
Běh 31.7.2017

Nejlepší vytrvalkyně současnosti míří do Prahy. V sobotu 9. září se na start Birell Grand Prix Praha postaví tři ze čtyř nejrychlejších žen na deset kilometrů v celé atletické historii.