SPORT

2. ročník Studentského štafetového maratonu zná své vítěze
Běh 11.10.2018

Praha má za sebou druhý ročník Studentského štafetového maratonu. Běžecké akce se zúčastnilo dvacet desetičlenných týmů z pražských středních škol.

Slavia vymazala Zenit, přesto odjíždí bez bodu
Fotbal 5.10.2018

Sešívaní přehrávali domácí Zenit Petrohrad po většinu zápasu, přesto jediným úspěšným střelce zůstal domácí Kokorin.

Baník v deseti porazil Slavii
Fotbal 1.10.2018

Baník porazil Slavii, aktuálně nejspíš nejsilnější tým ligy. A to i přesto, že hrál téměř po celý zápas bez vyloučeného Milana Baroše.

Karviná veze po bezbrankovém utkání bod z Ďolíčku
Fotbal 29.9.2018

Karvinští fotbalisté ukořistili v Ďolíčku poprvé od postupu do nejvyšší soutěže body. Konkrétně tedy jeden za bezbrankovou remízu.

Zmrhal vystřelil Slavii výhru nad Bohemians
Fotbal 24.9.2018

Slávisté zvítězili ve vršovickém derby nad Bohemians 1:0, ve třetím domácím zápase po sobě se trefil Jaromír Zmrhal.

Fantastický obrat Bohemians zařídil tři body z Hané
Fotbal 3.9.2018

Olomouc si prohrála vyhraný zápas. Svými vlastními chybami a strachem o vítězství nakonec domácí přišli o první tři body na vlastním stadionu v letošní sezóně.

Začněte nový školní rok s bojovým uměním taekwon-do
Taekwon-do 25.8.2018

Největší škola taekwon-do v ČR Ge-Baek Hosin Sool otevírá další školní rok! Přijďte si zacvičit tradiční korejské bojové umění taekwon-do!

Mashike Sukisa vystřelil Liberci bod proti Bohemians
Fotbal 19.8.2018

Klokani U Nisy po prvním poločase vedli, střídající žolík Elvis Mashike Sukisa ale záhy po přestávce srovnal na konečných 1:1. Liberecký Slovan pokračuje soutěží s jedinou výhrou z úvodního kola.

První ligovou porážku Slavie připravil Jablonec

Slávisté doma nestačili na Jablonec a i přes velké množství šancí doma branku nedali. Severočeši v Edenu zvítězili 2:0.

Baník Ostrava obral Bohemians o všechny body
Fotbal 14.8.2018

Vyprodaný vršovický „Dolíček“ byl svědkem třetího vítězství Baníku v sezoně. O tříbodovém zisku rozhodli v 87. minutě bratři Šašinkové. Jakub přihrával a Ondřej zakončoval.

Infarktovou remízu Slavie s Dynamem trefil z penalty Hušbauer
Fotbal 8.8.2018

Slavia remizovala v prvním zápase 3. předkola Ligy mistrů s Dynamem 1:1. Po dobrém výkonu a smolném gólu soupeře srovnával v nastaveném čase Josef Hušbauer.

Slavia vyhrála v Olomouci o tři branky
Fotbal 23.7.2018

Třígólovou výhru pro Slavii v úvodním kole ligy vystřelili Tecl, Stoch a Coufal, pro kterého to byla premiérová trefa v sešívaném. Olomouci se první zápas sezony vůbec nepodařil.

Bohemians ubránila výhru proti Slovácku

O osudu utkání rozhodly dvě branky Bohemians z prvního poločasu. Slovácko sice ve druhém poločase mělo převahu, ale skórovat dokázalo pouze jednou.

Při postupu hokejistů do semifinále připraví Praha projekci na Staroměstském náměstí
Hokej 16.5.2018

Pokud Český národní hokejový tým postoupí do semifinále a finálových utkání letošního Mistrovství světa v ledním hokeji, zřídí pražský magistrát na Staroměstském náměstí projekci těchto zápasů.

Slavia porazila Jablonec a získala domácí pohár
Fotbal 9.5.2018

Slávisté po šestnácti letech slaví zisk domácího poháru. Ve finále byli po většinu času aktivnější a na svého soupeře byli výborně připraveni.

Volkswagen Maraton Praha má amerického vítěze. Kraloval Galen Rupp
Běh 7.5.2018

Suverénní představení. Tak se dá dvěma slovy popsat výkon Galena Ruppa na čtyřiadvacátém Volkswagen Maratonu Praha. Americká vytrvalecká hvězda nedala svým soupeřům šanci.