SPORT

Budějovice si připsaly další tři body za vítězství proti Slavii
Hokej 10.12.2018

České Budějovice dokázali navázat na výhru proti Jihlavě a v domácím utkání porazit pražskou Slavii. Vítězný gól vstřelil Martin Novák. Znovu se prosadil i Václav Karabáček.

Fotbal 9.12.2018

Byla to tvrdá bitva o každý čtvereční metr. Proti běhavému a velmi houževnatému soupeři se Ostravané těžko prosazovali. Ale bojovnost jim nakonec v zápase s Bohemians Praha 1905 pomohla k vítězství 2:0.

Slavia v mrazu přehrála Mladou Boleslav

Sešívaní přivítali v rámci 17. kola FORTUNA:LIGY tým Mladé Boleslavi. V mrazivém počasí i přes závěrečné drama zaslouženě vyhráli 3:2 po brankách Škody, Stocha a Olayinky.

Diváci v derby Bohemians s Duklou branku neviděli
Fotbal 3.12.2018

V malém pražském derby mezi Bohemians a Duklou gól nepadl. Nejblíže ke gólu měli několikrát v závěru druhé půle domácí fotbalisté. Hra se však odehrávala po většinu času na polovině hřiště.

Slavia doma na Jihlavu nestačila
Hokej 2.12.2018

V první třetině dokázali hosté využít obě své přesilové hry a dostali se do dvoubrankového vedení. Červenobílí se snažili nepříznivý vývoj zvrátit na svou stranu, jenže v rozhodujících momentech nedokázali skórovat a nakonec vyšli naprázdno.

Slavia nestačila na Bordeaux, o postupu se rozhodne v Praze
Fotbal 30.11.2018

Po dvou brankách ve druhém poločase podlehla Slavia 0:2 v Bordeaux a zkomplikovala si tak možný postup do další fáze Evropské ligy UEFA.

Slavia se vrací z Benátek bez bodového zisku
Hokej 29.11.2018

Benátečtí hokejisté potvrdili dobrou formu z posledního zápasu a po ligovém suverénovi obrali i Slavii. A to hned o všechny tři body.

Příbram v deseti přišla o body až v nastavení
Fotbal 25.11.2018

Příbram bez vyloučeného Karla Soldáta dokázala otočit nepříznivý vývoj utkání s Bohemians a až branka v nastavení ji připravila o tři body.

Slavia veze výhru z Karviné

Slavia vítězstvím v Karviné využila pátečního zakolísání Plzně v Liberci a odskočila na čele již do čtyřbodového náskoku. Karviná se naopak po taktéž páteční výhře Dukly definitivně propadá na poslední místo tabulky.

Slavia si odvezla z Ostravy debakl, Poruba jí nasázela pět branek
Hokej 25.11.2018

Souboj dvou tabulkových sousedů se Slavii vůbec nepovedl. V Ostravě prohrávala s velice produktivní Porubou už 0:5, o čestný zásah sešívaných se postaral až ke konci zápasu Kverka.

290. derby skončilo dělbou bodů
Fotbal 5.11.2018

Také druhé derby Sparty se Slavií v roce 2018 nemá vítěze, oba rivalové se na Letné rozešli smírně po remíze 2:2.

Slavia přehrála Duklu, dvakrát se trefil Stoch
Fotbal 30.10.2018

Sešívaní nastříleli v Edenu Dukle čtyři branky. Dvakrát se trefil Miroslav Stoch, po jednom zásahu přidali Coufal a Olayinka.

2. ročník Studentského štafetového maratonu zná své vítěze
Běh 11.10.2018

Praha má za sebou druhý ročník Studentského štafetového maratonu. Běžecké akce se zúčastnilo dvacet desetičlenných týmů z pražských středních škol.

Slavia vymazala Zenit, přesto odjíždí bez bodu
Fotbal 5.10.2018

Sešívaní přehrávali domácí Zenit Petrohrad po většinu zápasu, přesto jediným úspěšným střelce zůstal domácí Kokorin.

Baník v deseti porazil Slavii
Fotbal 1.10.2018

Baník porazil Slavii, aktuálně nejspíš nejsilnější tým ligy. A to i přesto, že hrál téměř po celý zápas bez vyloučeného Milana Baroše.

Karviná veze po bezbrankovém utkání bod z Ďolíčku
Fotbal 29.9.2018

Karvinští fotbalisté ukořistili v Ďolíčku poprvé od postupu do nejvyšší soutěže body. Konkrétně tedy jeden za bezbrankovou remízu.