SPORT

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval  se Slavii
Fotbal 23.4.2018

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval se Slavii

V zápasu plném emocí jsme viděli velké množství faulů i karet, ale gól nepadl, celky se tedy rozloučily nerozhodným výsledkem. Utkání bylo pikantní pro realizační tým a několik hráčů Slavie, kteří dříve v Liberci působili.

Zlín překvapivě veze tři body ze Slavie
Fotbal 2.4.2018

Zlín šel v Edenu brzy do vedení, sešívaní neproměnili penaltu, dvakrát trefili tyč, a i když se jim do půle podařilo vyrovnat, nakonec jsou bez bodu. O výhře Zlína rozhodl v nastaveném čase po rychlém brejku Ekpai.

Karlovy Vary porazily Slávii a jdou do baráže
Hokej 19.3.2018

Hokejisté Energie v nejkratším možném termínu prošli play-off WSM ligy a zajistili si účast v baráži o extraligu. Čtvrté semifinále na Slavii přineslo vyrovnaný hokej, Západočeši uspěli díky skvělému výkonu brankáře Novotného a lepšímu proměňování šancí.

Bohemians doma přehrál Teplice
Fotbal 19.3.2018

Oslabené Teplice nestačily v Praze na Bohemians. Před reprezentační přestávkou Skláři ve Vršovicích prohráli 0:2.

Karlovy Vary rozhodly proti Slavii 12 sekund před sirénou
Hokej 18.3.2018

Po skvělém začátku třetího semifinále sešívaní dlouho vedli díky brance Martina Kadlece. Energie marně dobývala domácí branku, až se jí díky šťastnému gólu přeci jen povedlo v poslední třetině srovnat. 12 sekund před koncem pak přišel šok – rozhodl Michal Plutnar a Energie vede v sérii už 3:0 na zápasy.

Sparta v derby přišla o tříbrankový náskok
Fotbal 17.3.2018

Letenský tým měl skvěle rozehrané derby pražských „S“, když nad Slavií vedla po prvním poločase o tři góly, ale nakonec utkání skončilo remízou 3:3.

Karlovy Vary jasně ovládly druhé semifinále nad Slavii
Hokej 15.3.2018

Jako první dokázali skórovat energetici, a to je dostalo do lepšího psychického rozpoložení, což se na ledě projevilo konstantním přísunem přesilových her. Ty se nakonec ukázaly jako klíčové.

Karlovy Vary ubojovaly výhru nad Slavii v prodloužení
Hokej 14.3.2018

Vstup do semifinálové série mezi Energií a Slavií byl opravdu divoký, již v první minutě Karlovarští skórovali. Převahu si s jistotou drželi a brzy ještě náskok navýšili, nicméně Slavia během fantastických čtyř minut v prostřední části třikrát skórovala a otočila zdánlivě prohraný zápas.

Jubilejní dvacátý ročník Sportisimo 1/2Maratonu Praha přivítá na startu vytrvaleckou špičku včetně etiopského rekordmana
Atletika 7.3.2018

Už za měsíc odstartuje 20. ročník pražského půlmaratonu a organizátoři pozvali na kulaté výročí závodu mimořádně silné pole. Na start se postaví šestice mužů s osobním rekordem pod hodinu včetně úřadujícího rekordmana závodu Atsedu Tsegaye.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Zubři se proti Slavii snažili, ale  sérii do Edenu přesto nevrátili
Hokej 5.3.2018

Zubři se proti Slavii snažili, ale sérii do Edenu přesto nevrátili

Přerov po urputném boji prohrál 1:3 a série i celá sezona pro něj tak končí. Nutno však podotknout, že výsledek 0:4 na vyhraná utkání je pro modrožluté vskutku velmi krutý.

Slavia první zápas proti Přerovu vyhrála až v prodloužení
Hokej 28.2.2018

Urputný hokej, tvrdé zákroky a vynikající zákroky brankářů. Tyhle typické aspekty play off přinesl hned první čtvrtfinálový zápas mezi Slavií a Přerovem.

Slavia ovládla vršovické derby
Fotbal 26.2.2018

V prvním jarním utkání na domácím stadionu v Edenu přivítali sešívaní Bohemians 1905. Rozhodující trefu obstaral v nastavení prvního poločasu Josef Hušbauer.

Přerov doma duel se Slavii o čtvrté místo nezvládl
Hokej 19.2.2018

Netradičně v neděli se na domácím ledě představili hokejisté Přerova. V dohrávce 50. kola WSM ligy si to se Slavií Praha rozdali o čtvrtou pozici v tabulce.

Slavia doma nestačila na Ústí
Hokej 8.2.2018

Poté, co slávistickou sérii výher utla Třebíč, sešívaní nevyzráli ani na Ústí. Přestože tentokrát nemuseli dotahovat a už od úvodu vedli, hosté dokázali třemi brankami průběžný vývoj otočit.

Slavia rozstřílela Benátky
Hokej 14.1.2018

Slávisté za sebou měli před domácím kláním s Benátkami nelichotivou sérii tří proher. Duel nakonec rozhodla třetí třetina, v níž červenobílí překonali unavenou defenzivu hostů hned čtyřikrát a dokráčeli si pro zisk všech tří bodů.