AKTUÁLNĚ / Zdravotnictví

V Očkovacím centru Uherskohradišťské nemocnice dochází ke změně provozní doby
Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: Envato Elements

Uherské Hradiště

Z důvodu poklesu zájmu o očkování proti onemocnění covid-19 dochází v Očkovacím centru Uherskohradišťské nemocnice s okamžitou platností ke změně provozní doby.

„Doposud jsme očkovali všechny zájemce každý pátek, vzhledem k rapidnímu poklesu zájmu o vakcinaci ze strany veřejnosti nebude v tomto týdnu očkovací centrum v provozu. Termíny očkování budou do budoucna odvislé od počtu registrovaných klientů,“ okomentovala změnu provozní doby náměstkyně pro léčebně preventivní péči MUDr. Irena Baroňová.

Po dostatečném naplnění kapacity pro otevření termínu, bude zájemcům o očkování doručena SMS s výzvou k rezervaci přesného termínu. Očkování bude nadále probíhat výhradně v pátky v prostorách odborných ambulancí (budova D, centrální objekt II, 1. NP).

Aplikace vakcíny proti onemocnění covid-19 je podmíněna předchozí registrací prostřednictvím odkazu. Při registraci pro posilující dávku je nutné vybrat z nabídky „Vybraný typ vakcíny“ možnost COMIRNATY/Pfizer 2022. Posilující 3. a 4. dávky jsou dostupné pro všechny osoby nad 18 let, dále i pro rizikové osoby nad 12 let.

Více informací o očkování naleznete na webových stránkách Uherskohradišťské nemocnice.

Autor / zdroj: Lucie Sedláčková

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.