KULTURA / Divadlo

Hurvínek se připravuje na novou sezónu. Potkat se s dřevěnými hrdiny však můžete i v srpnu
Divadlo Spejbla a Hurvínka - rodinka.  
Autor / zdroj foto: R. Janouschek

Praha

V Divadle S+H probíhají pilně přípravy na začátek nové divadelní sezóny v září. Do té doby má však celý tým Divadla připraveno ještě několik prázdninových akcí. 

Stihněte ještě srpnová představení!
V srpnu mohli diváci vidět Divadlo S+H ve Vzdělávacím centru Zoo Praha. Na představení na domovské scéně se však diváci ještě mohou těšit. Konec prázdnin lze oslavit na čtyřech představení inscenace „Pohádky pro Hurvínka“ a to v sobotu 26. 8. od 14:00 a od 16:30 a v neděli 27. 8. od 10:30 a 14:00.

Na co se můžete těšit v září?
Nová sezóna se v Divadle Spejbla a Hurvínka rozjede naplno hned počátkem září, kdy už o víkendu 2. a 3. září bude uvedena tématická inscenace na začátek školního roku „Hurvínek mezi osly“. Škola pro Hurvínka znamená jen velkou ztrátu času. Kéž by do ní už nikdy nemusel vkročit! Toto přání se Hurvínkovi splní, když se setká s prapodivnou osůbkou s oslíma ušima jménem Hýkálek! Ten ho totiž pozve do Oslova, města, o němž Hurvínek, a dokonce ani Mánička, nikdy neslyšeli. Děti si tam žijí jako v ráji! A jak by ne – nemusejí totiž chodit do školy! A tak se Hurvínek, navzdory Mániččiným protestům, vydává po boku Hýkálka do města Oslovo!! Jaké to tam doopravdy je, se spolu s Hurvínkem můžete přesvědčit i vy! „Moc se těšíme na zahájení nové sezóny,i letos máme připraveno pro naše fanoušky mnoho divadelních akcí, tak doufáme, že nám zůstanou dále nakloněni,“  komentuje ředitelka Denisa Kirschnerová.

Vítání prvňáčků i cesty po Čechách
Na začátku září také Spejbl s Hurvínkem tradičně ve spolupráci s MČ Praha 6 přivítají prvňáčky ve vybraných školách. Aby se dostalo i na děti mimo Prahu, navštíví Divadlo S+H Karlovy Vary, kde 17. září uvede inscenaci „Hurvínkův popletený víkend“ a s tímto představením navštíví 24. září také Pardubice.

Autor / zdroj: Darina Miklovičová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.