KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Aquacentrum Šutka patří mezi nejmodernější plavecké areály v Česku.
Aquacentrum Šutka patří mezi nejmodernější plavecké areály v Česku. Nabízí zábavu, sport i relaxaci
Aquacentrum Šutka patří mezi nejmodernější plavecké areály v Česku. 
Autor / zdroj foto: Aquacentrum Šutka

Aquacentrum Šutka / Praha 8

Aquacentrum Šutka je jedním z nejmodernějších plaveckých areálů v Praze i celé České republice. Plavecký areál Šutka byl pro veřejnost otevřen v prosinci roku 2012 a dnes může svým návštěvníkům nabídnout nejen padesátimetrový krytý bazén, ale též vířivku, divokou řeku, dva tobogány, vodopád, relaxační bazén, dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením.

Pro milovníky wellness jsou v areálu k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně. Pro maximální relaxaci nabízí zdejší wellness také možnost objednání se na klasické masáže, které exkluzivně obohatí váš odpočinek.

V areálu se nachází také výukový bazén pro nejmenší návštěvníky, který je využíván nejen plaveckými školami a pořádáním kurzů, ale mimo dobu výuky též rodiči s dětmi.

V letních měsících jsou pro návštěvníky připraveny venkovní terasy s překrásným výhledem na Prahu. V ostatních měsících je možné užít si mnoho zábavy a relaxace uvnitř areálu.

Moderní areál Aquacentrum Šutka nabízí bohaté vyžití širokému spektru návštěvníků. Každý si zde najde své, od nejmenších miminek až po dospělé či seniory. Každý měsíc areál Aquacentra Šutka pořádá víkendový tematický program pro rodiny s dětmi plný zábavy, tance, zpěvu, malování a především soutěží o hodnotné ceny. Milovníkům wellness a saunování nabízí každý měsíc jedno odpoledne plné saunových ceremoniálů v jedné z místních saun, kdy profesionální sauneři skrze víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí a dalších procedur představí novou dimenzi saunování. Užít si také můžete beauty procedury v podobě příjemných peelingů v páře.

Aquacentrum Šutka je otevřeno po celý rok. Celý areál je plně bezbariérový. K dispozici je zde 270 parkovacích míst či nedaleká autobusová zastávka „Čimický háj“ – pouze dvě zastávky od stanice metra Kobylisy. Aquacentrum Šutka, to je zábava, sport i relaxace pro každého! 

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Aquacentra Šutka.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.